INOvovat – EXpandovat

Dotace na podnikání
MENU

Získejte dotace pro podnikatele na inovaci a expanzi  

Chcete finance na inovaci a vývoj vašeho portfolia nebo pro expanzi na vyšší trhy? Můžete je získat od 16. 2. 2024 v úspěšných programech INOvuj produkt ‒ EXpanduj na trh (INO:EX). Tyto dotace pro malé a střední podnikatele už pomohly inovovat a expandovat stovkám firem.

  • Získejte 650 000 Kč v programu INOvuj produkt.
  • Získejte 300 000 Kč v programu EXpanduj na trh. 

NOVOU VÝZVU SPOUŠTÍME 16. 2. 2024 v 00:01! Můžete se do ní přihlásit až do 8. 3. 2024 (včetně).

Rozhoduje kvalita vašeho projektu, ne rychlost podání přihlášky.

Vynikáme rychlostí, osobním přístupem a snadnou administrativou.

PŘÍKLADY ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCE

 

Petr Chábera, spoluzakladatel a jednatel 

Díky programu INO:EX jsme ve spolupráci s průmyslovým designérem vytvořili funkční a moderní design našeho detektoru Recognoil, a významně jsme zvýšili důvěryhodnost produktu pro zákazníka. A zároveň jsme dokončili samotný vývoj produktu. Získali jsme tak vyšší konkurenceschopnost, která nám otvírá cestu na vyspělé trhy.“  

Více informací…

 

Jiří Černý, výkonný ředitel 

Požádali jsme SIC o finanční podporu na vývoj produktu v části INO i na marketing v části EX a oboje nám vyšlo. Díky tomu si náš nový dort Medovník originál Makový můžete zakoupit v síti českých hypermarketů. 

Spolupráce byla korektní a lidská, měla jasná a srozumitelná pravidla. Poprvé jsme si sáhli na pomoc, která skutečně funguje. Byl to pro nás psychologicky silný moment.“ 

Více informací…

 

Jan Včelák, spoluzakladatel a vedoucí vývoje:  

Díky financím programu INO jsme udělali kompletní redesign napájecího zdroje našich senzorů, které monitorují vlhkost uvnitř dřevostavby. Odstranili jsme některé neduhy a zvýšili přesnost měření, což nám otevírá dveře do segmentu vícepodlažních dřevostaveb v Německu. 

Oproti ostatním programům, se kterými mám zkušenost, vyniká SIC jednoduchou administrativou, rychlým rozhodováním i možností 50procentního předfinancování, což je pro malou firmu našeho typu zásadní. 

Více informací…

Kontaktujte nás
Kontaktujte mě