INOvovat – EXpandovat

MENU

Získejte efektivní podporu pro inovaci a vývoj vašich produktů či služeb. Nebo pro expanzi na trh.

Chcete inovovat své portfolio a získat náskok před konkurencí? Chcete své produkty či služby uvést na trh nebo expandovat na trhy nové?

Programy INO a EX vám v tom rychle pomůžou financemi i dobře zacílenými radami od našich expertů. 

Co získáte v programu INOvuj produkt: 

  • Finanční podporu až 650 000 Kč pro vývoj a tvorbu prototypů výrobků, ale i služeb a softwarových řešení
  • Doporučení na prověřené výzkumníky, designéry i dodavatele služeb
  • Minimální administrativní zátěž a profesionální přístup

Co získáte v programu EXpanduj na trh:

  • Finanční podporu až 300 000 Kč, kterou můžete využít na marketingové aktivity pro ověření poptávky a uvedení nového nebo inovovaného produktu na trh.
  • Doporučení na prověřené dodavatele služeb.
  • Minimální administrativní zátěž a profesionální přístup

PŘÍKLADY ÚSPĚŠNÉ SPOLUPRÁCE

 

Petr Chábera, spoluzakladatel a jednatel 

Díky programu INO:EX jsme ve spolupráci s průmyslovým designérem vytvořili funkční a moderní design našeho detektoru Recognoil, a významně jsme zvýšili důvěryhodnost produktu pro zákazníka. A zároveň jsme dokončili samotný vývoj produktu. Získali jsme tak vyšší konkurenceschopnost, která nám otvírá cestu na vyspělé trhy.“  

Více informací…

 

Jiří Černý, výkonný ředitel 

Požádali jsme SIC o finanční podporu na vývoj produktu v části INO i na marketing v části EX a oboje nám vyšlo. Díky tomu si náš nový dort Medovník originál Makový můžete zakoupit v síti českých hypermarketů. 

Spolupráce byla korektní a lidská, měla jasná a srozumitelná pravidla. Poprvé jsme si sáhli na pomoc, která skutečně funguje. Byl to pro nás psychologicky silný moment.“ 

Více informací…

 

Jan Včelák, spoluzakladatel a vedoucí vývoje:  

Díky financím programu INO jsme udělali kompletní redesign napájecího zdroje našich senzorů, které monitorují vlhkost uvnitř dřevostavby. Odstranili jsme některé neduhy a zvýšili přesnost měření, což nám otevírá dveře do segmentu vícepodlažních dřevostaveb v Německu. 

Oproti ostatním programům, se kterými mám zkušenost, vyniká SIC jednoduchou administrativou, rychlým rozhodováním i možností 50procentního předfinancování, což je pro malou firmu našeho typu zásadní. 

Více informací…