MENU

Moderní technologie ve zdravotnictví  

Chcete objevit moderní technologie a inovativní řešení v oblasti telemedicíny a zdravotnictví? Chcete získat za pár hodin desítky kontaktů na odborníky a inovátory z výzkumu, byznysu i veřejných institucí? Pak právě pro vás připravujeme speed dating v rámci konference LIFMAT 2024. 

6. 6. 2024
technologie, inovace, konkurenceschopnost, udržitelnost, ESG

Technologická inovace – efektivní cesta k větší konkurenceschopnosti a udržitelnosti

Využijte pokročilé technologie, které zvýší vaši konkurenceschopnost, zisk i udržitelnost. Zvládněte ESG jednoduše. Přihlaste se konferenci.

5. 6. 2024

Konzultační den – pro podnikatele ze Středočeského kraje

Využijte pokročilé technologie, které zvýší vaši konkurenceschopnost, zisk i udržitelnost. Zvládněte ESG jednoduše. Přihlaste se konferenci.

6. 6. 2024

Webinář: Jak na bankovní financování inovací

Brání růstu vaší společnosti nedostatek kapitálu na digitalizaci či nákup pokročilých technologií? Využijte naše odborníky na bankovní financování inovací.

18. 4. 2024

Úvod do ESG: udržitelnost v praxi

Udržitelný růst vaší firmy může být v souladu se sociální a environmentální odpovědností. Získejte tipy na workshopu s úspěšnými podnikateli.

11. 4. 2024

Pokroky v molekulární biologii a genetice

#SCIENCE4BUSINESS  Hledáte obchodní partnery, investory nebo zákazníky v oblasti molekulární biologie a genetiky? Chcete se s nimi rychle seznámit a odnést si…

25. 4. 2024

Budování značky pro vaší cílovou skupinu

Chcete efektivně budovat značku pro vaši cílovou skupinu? Naučíte se to od marketingového experta na workshopu SIC. Přihlaste se bezplatně!

29. 2. 2024

SIC Akademie: Z laboratoře na trh

Srdečně vás zveme na akademii pro vědce a vědkyně ze středočeských výzkumných organizací. Staňte se mistry komercializace výzkumu díky úspěšným…

27. 3. 2024 - 15. 5. 2024

Workshop: Získejte dotace pro podnikatele v programech INO:EX

Získejte dotace pro podnikatele v úspěšných programech INO:EX. Inovujte díky nim portfolio a expandujte na trhy. Jak je získáte? Přihlaste se na workshop.

13. 2. 2024

Interaktivní přednášky: Kybernetická bezpečnost

Jaké jsou nejčastější kybernetické hrozby pro vaši firmu a jak jim předcházet?Na tuto a další klíčové otázky ke kybernetické bezpečnosti…

18. 1. 2024