Science4Business

MENU

Science4Business

Startuje nová partnerství výzkumu a businessu!

Science4Business (S4B) je komplexní služba jak pro výzkumné organizace, tak pro firmy. Připravíme pro vás eventovou akci typu hackathon, roundtables nebo speed dating na míru vašim potřebám. Co tím získáte?

  • Rychle najdete klíčového partnera z řad inovativních firem, výzkumných organizací, investorů či veřejné sféry.
  • Překonáte bariéry, naleznete společný jazyk a nastavíte dlouhodobou spolupráci.
  • Rozšíříte svoji technologickou expertízu, vymyslíte nová inovativní řešení a posílíte kvalitu svých produktů.
  • Nemusíte se o nic starat. SIC má veškeré know-how a zajistí organizaci i moderaci.

Komu jsou akce Science4Business určeny?

  • Výzkumným organizacím Středočeského kraje
  • Malým a středním firmám do 250 zaměstnanců s výší obratu do 1 mld. Kč.
    – se sídlem nebo provozovnou ve Středočeském kraji
    – s vlastním výrobkem nebo službou

Co konkrétně vám jednotlivé formáty pomohou vyřešit?

Roundtables

Formát kulatého stolu je pro vás vhodný, pokud hledáte partnera pro řešení konkrétního problému. Nebo pokud máte technologii či službu, která může určitý problém ve spolupráci s partnerem vyřešit.

Přivedeme k jednomu stolu klíčové hráče ze světa businessu, vědy či veřejné sféry a ve společné diskuzi řešení konkrétního problému najdeme.

Hackathon

Zatímco kulaté stoly pomáhají řešit konkrétní problém, hackathon je vhodný spíše pro průřezová témata. Vybereme kompetentní účastníky, kteří v rámci soutěžního hackathonu vymyslí nová inovativní řešení ve vámi zvolené oblasti.

Hackathon je kreativní – očekávejte od něho hodně energie, dost zajímavých nápadů i publicitu. Překonejte překážky a staňte se špičkovým inovátorem ve vašem oboru.

Speed dating

Pokud se potřebujete velmi rychle seznámit s potenciálními partnery či zákazníky, speed dating je k tomu ideální. Velmi dobře na něm navážete mezioborovou spolupráci, protože za pár desítek minut získáte množství užitečných kontaktů a informací, které byste jinak získávali měsíce.

Uspořádáme pro vás tematickou akci, kde každý účastník ve 2 minutách představí, co dělá, co nabízí či naopak poptává. Následuje volný „networking”, který vaše čerstvé kontakty prohloubí.

SIC realizoval speed dating například na ČVUT

Capital party

Tuto neformální „párty“ zvolte, chcete-li investovat do inovativního technologického projektu. Anebo najít finance, které přivedou vaši inovativní technologii na trh.

Víme, že výzkumníci mají projekty s ověřeným komerčním potenciálem a vysokým stupněm technologické připravenosti – vstup na trh může nastat brzy a my ho umíme usnadnit. Skvělé spolupráce mezi výzkumníky a investory (našimi klienty) mohou začít klidně nad skleničkou vína.

Inovační platforma

Pokud hledáte dlouhodobou konzultační skupinu, díky které využijete konkrétní inovační příležitost, zorganizujeme pro vás pravidelná setkávání mezi vědci, firmami i představiteli veřejné správy.

Inovační platforma je svým způsobem komunita, která vám pomáhá nastavovat spolupráce, vytvářet konsorcia a řešit globální výzvy. Otevírejte díky ní nová témata. Určujte trendy. Anebo připravujte projekty či intervence, které povedou k zavedení konkrétní inovace.

Jak mohu službu S4B získat a kolik stojí?   

V případě zájmu o jednu či více služeb kontaktujte manažerku služeb S4B. Na základě vstupního klientského briefu (zjištění vašich potřeb a očekávání) s vámi doladí podobu konkrétní akce pro vaši výzkumnou organizaci či firmu.

Kontaktujte nás
Kontaktujte mě