Náš tým

Ředitel

Roman Šubert

Ředitel

+420 257 280 642
subert@s-ic.cz

Odbor strategií a analýz

Pavel Jovanovič

Vedoucí odboru strategie a analýz

+420 601 214 422
jovanovic@s-ic.cz

Petr Solil

RIS3 marketingový manažer

+420 774 727 981
solil@s-ic.cz

Luboš Lichtenberk

RIS3 analytik

+420 775 742 446
lichtenberk@s-ic.cz

Jiří Nemeškal

Analytik a specialista GIS

+420 601 214 421
nemeskal@s-ic.cz

Milan Blažek

RIS3 PR manažer

+420 601 214 435
blazek@s-ic.cz

Odbor strategických intervencí

Athziri Moreno Romo

Vedoucí odboru strategických intervencí

+420 775 742 432
moreno@s-ic.cz

Barbara Svojanovská

Projektová manažerka

+420 775 742 431
svojanovska@s-ic.cz

Martina Vycudilíková Outlá

RIS3 developerka

+420 601 214 426
vycudilikova@s-ic.cz

Přemysl Růžička

Projektový manažer – Smart Cities

+420 601 214 431
ruzicka@s-ic.cz

Ladislav Mlčák

RIS3 developer

+420 601 214 430
mlcak@s-ic.cz

Stanislav Zdrůbek

Odborný asistent

+420 601 214 437
zdrubek@s-ic.cz

Odbor vnitřní správy

Radovan Vaštyl

Vedoucí odboru vnitřní správy

+420 777 012 710
vastyl@s-ic.cz

Veronika Veselá

Personalistka / Ekonomka

vesela@s-ic.cz

Markéta Blažková

Ekonomická agenda

blazkova@s-ic.cz

Josef Řikovský

Manažer operativy

+420 601 214 440
rikovsky@s-ic.cz

Michal Jakl

IT specialista

+420 603 843 358
jakl@s-ic.cz

Odbor projektové kanceláře

Petr Jirman

Vedoucí odboru projektové kanceláře

+420 601 214 427
jirman@s-ic.cz

Pavel Vaněk

Projektový manažer

+420 775 393 001
vanek@s-ic.cz

Vedran Bostandžič

Projektový manažer

+420 773 796 059
bostandzic@s-ic.cz

Lucie Nencková

Koordinátorka projektu

+420 608 165 645
nenckova@s-ic.cz

RIS3 Manažer

Jakub Hudec

RIS3 manažer pro Středočeský kraj

+420 601 214 436
hudec@s-ic.cz

+420 246 083 190  |  info@s-ic.cz