Náš tým

Ředitelka

Rut Bízková

ředitelka Středočeského inovačního centra

bizkova@s-ic.cz

Odbor strategií a analýz

Pavel Jovanovič

Vedoucí odboru strategie a analýz

+420 246 083 196 | +420 601 214 422
jovanovic@s-ic.cz

Petr Solil

RIS3 marketingový manažer

+420 774 727 981
solil@s-ic.cz

Luboš Lichtenberk

RIS3 analytik

+420 246 083 196 | +420 775 742 446
lichtenberk@s-ic.cz

Jan Jirka

RIS3 odborný asistent

+420 246 083 196 | +420 601 214 423
jirka@s-ic.cz

Jiří Nemeškal

Analytik a specialista GIS

+420 246 083 196 | +420 601 214 421
nemeskal@s-ic.cz

Milan Blažek

RIS3 PR manažer

+420 601 214 435
blazek@s-ic.cz

Odbor strategických intervencí

Athziri Moreno Romo

Vedoucí odboru strategických intervencí

+420 246 083 193 | +420 775 742 432
moreno@s-ic.cz

Barbara Svojanovská

Projektová manažerka

+420 246 083 193 | +420 775 742 431
svojanovska@s-ic.cz

Přemysl Růžička

Projektový manažer – Smart Cities

+420 246 083 193 | +420 601 214 431
ruzicka@s-ic.cz

Ladislav Mlčák

RIS3 developer

+420 601 214 430
mlcak@s-ic.cz

Martina Vycudilíková Outlá

RIS3 developerka

+420 246 083 193 | +420 601 214 426
vycudilikova@s-ic.cz

Stanislav Zdrůbek

Odborný asistent

+420 601 214 437
zdrubek@s-ic.cz

Odbor vnitřní správy

Luděk Knorr

Vedoucí odboru vnitřní správy

+420 602 760 190
knorr@s-ic.cz

Zuzana Gajdošová

Ekonomka

+420 246 083 197 | +420 775 742 433
gajdosova@s-ic.cz

Martina Hlaváčková

Manažerka operativy

+420 246 083 197 | +420 775 742 435
hlavackova@s-ic.cz

Dana Novosvětská

Personalistka

+420 246 083 197 | +420 601 214 428
novosvetska@s-ic.cz

Hana Vrbická Pařízková

Odborná asistentka

+420 246 083 190 | +420 601 214 425
vrbicka@s-ic.cz

Michal Jakl

IT specialista

+420 603 843 358
jakl@s-ic.cz

Odbor projektové kanceláře

Petr Jirman

Vedoucí odboru projektové kanceláře

+420 246 083 195 | +420 601 214 427
jirman@s-ic.cz

Pavel Vaněk

Projektový manažer

+420 246 083 195 | +420 601 214 424
vanek@s-ic.cz

Vedran Bostandžič

Projektový manažer

+420 246 083 195 | +420 601 214 429
bostandzic@s-ic.cz

Lucie Nencková

Koordinátorka projektu

+420 608 165 645
nenckova@s-ic.cz

RIS3 Manažer

Jakub Hudec

RIS3 manažer pro Středočeský kraj

+420 601 214 436
hudec@s-ic.cz

+420 246 083 190  |  info@s-ic.cz