Náš tým

Ředitelka

Ing. Rut Bízková

ředitelka Středočeského inovačního centra

bizkova@s-ic.cz

Odbor strategií a analýz

Mgr. Pavel Jovanovič

Vedoucí odboru strategie a analýz

+420 246 083 196 | jovanovic@s-ic.cz

Mgr. Kristýna Hájková

Manažerka PR a marketingu

+420 775 742 445 | hajkova@s-ic.cz

Mgr. Petr Solil

Marketingový manažer

+420 774 727 981 | solil@s-ic.cz

Mgr. Luboš Lichtenberk

RIS3 analytik

+420 246 083 196 | lichtenberk@s-ic.cz

Jan Jirka

RIS3 odborný asistent

jirka@s-ic.cz

RNDr. Jiří Nemeškal

Analytik a specialista GIS

+420 246 083 196 | nemeskal@s-ic.cz

Mgr. Kristina Farris

RIS3 manažerka marketingu a PR

farris@s-ic.cz

Odbor strategických intervencí

M.A. Athziri Moreno Romo

Vedoucí odboru strategických intervencí

+420 246 083 193 | moreno@s-ic.cz

Mgr. Barbara Svojanovská

Projektová manažerka

+420 246 083 193 | svojanovska@s-ic.cz

Bc. Denisa Krahulíková

RIS3 odborná asistentka

+420 246 083 193 | krahulikova@s-ic.cz

Odbor vnitřní správy

Mgr. Šárka Kysilková

Vedoucí odboru vnitřní správy

+420 246 083 197 | kysilkova@s-ic.cz

Ing. Martina Hlaváčková

Manažerka operativy

+420 246 083 197 | hlavackova@s-ic.cz

Ing. Zuzana Gajdošová

Ekonomka

+420 246 083 197 | gajdosova@s-ic.cz

Ing. Dana Novosvětská

Personalistka

+420 246 083 197 | novosvetska@s-ic.cz

Hana Vrbická Pařízková

Odborná asistentka

+420 246 083 190 | vrbicka@s-ic.cz

Michal Jakl

IT specialista

jakl@s-ic.cz

Odbor projektové kanceláře

Ing. Petr Jirman

Vedoucí odboru projektové kanceláře

+420 246 083 195 | jirman@s-ic.cz

Ing. Pavel Vaněk

Projektový manažer

+420 246 083 195 | vanek@s-ic.cz

Mgr. Vedran Bostandžič

Projektový manažer

bostandzic@s-ic.cz

RIS3 Manažer

PhDr. Mgr. Ivo Říha

RIS3 manažer pro Středočeský kraj

riha@s-ic.cz

Tým pro přípravu aktualizace Programu rozvoje Středočeského kraje

Lucie Nencková, Ph.D.

Koordinátorka projektu

608 165 645 | nenckova@s-ic.cz

Bc. Lukáš Eršil

kontaktní osoba – MAS Středočeského kraje

mas@s-ic.cz

ersil@s-ic.cz

+420 246 083 190  |  info@s-ic.cz