MENU

Science4Business startuje úspěšná partnerství byznysu a výzkumu. Využijte naši novou službu!

Science4Business je zbrusu nová služba SIC pro inovativní firmy, investory i výzkumné organizace, a to hlavně ve Středočeském kraji. Hladce vám v ní najdeme ideálního partnera a pomůžeme nastavit vaši novou obchodní spolupráci. Zrychlete své inovace díky našemu best practices, které jsme získali za řadu let spolupráce s klienty.

Jste firma a hledáte spolupráci s vědou a výzkumem? Jste investor a rád byste investoval do špičkových inovací? Anebo jste z výzkumné organizace a potřebujete uplatnit výsledky vašeho výzkumu na trhu?

Vyberte si jeden z našich osvědčených matchmakingových formátů a naplňte své potřeby. Stačí, abyste působili ve Středočeském kraji nebo v tomto kraji hledali partnera.

Uspořádáme pro vás akci na míru. Pozveme na ní klíčové inovátory z oboru. Ať už jsou z byznysu, světa investorů, vědy a výzkumu či veřejných institucí. Naši odborní moderátoři už pomohli nastartovat řadu úspěšných spoluprací. Zajistí, abyste si odnesli:

  • Spoustu cenných kontaktů
  • Skvělá inovativní řešení
  • Nové možnosti obchodní spolupráce

A navíc vám pomůžeme nové obchodní spolupráce nastavit. Díky návazné službě SIC Connect.

Co nabízíme

Speed dating

Pokud se potřebujete především rychle seznámit s potenciálními partnery či zákazníky, business speed dating je k tomu ideální. Seznámíte se pomocí elevator speech, vyměníte si vizitky a proberete možnosti spolupráce v následném networkingu. Odnesete si desítky kontaktů za pár desítek minut.

Anebo si success story MagicWare a FBMI přečtěte.

Roundtables

Formát kulatého stolu je pro vás vhodný, pokud chcete v moderované diskuzi vyřešit inovativním způsobem konkrétní problém. Nebo pokud nabízíte technologii či službu, která může ve spolupráci s partnerem určitý problém vyřešit. Odnesete si jedinečné inovativní řešení.

Hackathon

Zatímco kulaté stoly pomáhají řešit konkrétní problém, hackathon je vhodný spíše pro průřezová témata. Vybereme kompetentní účastníky, kteří v rámci soutěžního hackathonu vymyslí nová inovativní řešení ve vámi zvolené oblasti.

Capital party

Tuto neformální „párty“ zvolte, chcete-li investovat do inovativního technologického projektu. Anebo najít finance, které přivedou vaši inovativní technologii na trh. Dokážeme nastartovat skvělé kontrakty mezi výzkumníky a investory (našimi klienty) nad skleničkou vína.

Inovační komunita

Pokud hledáte dlouhodobou konzultační skupinu k inovačním tématům, zorganizujeme pro vás pravidelná setkávání mezi vědci, firmami i představiteli veřejné správy. V důvěrné atmosféře snadno nastavíte nové spolupráce napříč obory, profesionálně připravíte vaše projekty, vytvoříte konsorcia a objevíte klíčové trendy i inovativní způsoby, jak řešit globální výzvy.  

Kontaktujte nás a vybereme spolu!

Stačí si vybrat a oslovit manažerku nové služby Science4Business. Ráda vám poradí, který formát je pro vás nejpřínosnější.  Zakládáme si na vysoké kvalitě za přátelskou cenu.