MENU

Pokroky v molekulární biologii a genetice

25. 4. 2024, 14:00 - 17:00 ENFORUM EVENT SPACE, Praha, komplex Rustonka v Karlíně
#SCIENCE4BUSINESS 

Hledáte obchodní partnery, investory nebo zákazníky v oblasti molekulární biologie a genetiky? Chcete se s nimi rychle seznámit a odnést si za pár hodin desítky cenných kontaktů a informací, které byste jinak získávali měsíce? Zvládnete to na speed datingu Science4Business.

Přihlaste se a nastartujte obchodní vztahy s významnými hráči z výzkumu, businessu i veřejných institucí.  

Co vám akce přinese: 

  • Až 50 cenných kontaktů jen za tři hodiny  
  • Networking, který už nastartoval řadu obchodních partnerství  
  • Vhled do aktuálních projektů, technologií a trendů

Na co se můžete těšit? 

Setkáte se s experty z výzkumu, byznysu i veřejných institucí, kteří se věnují aktuálním tématům v oblastech od analýzy proteinů, přes genovou terapii a reprodukční biologii, až po molekulární diagnostiku a nové přístupy k léčbě rakoviny a dalších onemocnění. 

Pro koho je akce určena:  

Pro všechny inovativní podnikatele, vědce a výzkumníky, investory a zástupce veřejných institucí ze Středočeského kraje nebo se zájmem v tomto kraji podnikat či investovat.  

Účast je bezplatná. Počet míst je omezen. 

Přihlaste se na speed dating ještě dnes! 

Jak akce probíhá?  

Jedná se o „speed dating“. 

Posadíte se ke stolům, které sdružují účastníky z jedné oblasti. Každý bude mít 2 minuty, aby ostatním u stolu představil, co dělá, co může nabídnout nebo naopak co by potřeboval. 

Následuje volný networking s občerstvením, kdy můžete prohloubit kontakty a dozvědět se více o ostatních účastnících. Budeme rádi, pokud také vystavíte své postery, roll-upy, brožury nebo další materiály (ať vědecké nebo komerční). 

Program:  

14:00 – 14:15 Registrace  

14:15 – 14:25 Úvod 

14:25 – 15:00 Prezentace řečníků 

15:00 – 15:30 Speed dating – 1. kolo  

15:30 – 15:45 Coffee break  

15:45 – 16:15 Speed dating – 2. kolo  

16:15 – 17:00 Networking s občerstvením  

Naši řečníci  

PD. Dr. rer. nat. habil. Radislav Sedláček  

Radislav Sedláček patří mezi přední české odborníky v oblasti transgenních a genově modifikovaných organismů. Působí v Ústavu molekulární genetiky AV ČR a je ředitelem Českého centra pro fenogenomiku v BIOCEV.  

Ing. Juraj Bujňák 

Juraj Bujňák je úspěšný podnikatel, investor a expert se zaměřením na business development a akvizice ve zdravotnictví, v oblasti genetiky a biotechnologií. Je majitelem Connsio, s.r.o.,   spolumajitelem VIDIA spol. s r.o. a výkonným předsedou Sophgena a.s.   

Science4Business nastartuje vaše obchodní partnerství. Podívejte se na video. 


Jak probíhá speed dating pohledem účastníka: 

„Věděl jsem, že mě čeká trošku výstup z komfortní zóny, protože se budu představovat potenciálním partnerům u kulatého stolu pod časovým limitem dvou minut. Ale moderátor SIC přesně vysvětlil, co máme v elevator speech zdůraznit. Za dvě hodiny jsem získal vhled do mentality potenciálního zákazníka, ale také jsem měl 40 kontaktů, které bych na zahraniční konferenci získával dva dny. Už v rámci speed datingu jsem si domluvil předběžnou spolupráci se zástupci ČVUT a spolu jsme získali dva granty na společné projekty v hodnotě 15 milionů korun.“  Tomáš Novosad, CEO MagicWare  


Kontaktní osoba pro vaše dotazy:

VIKTÓRIA VÉLE

/ +420 725 871 610