Start-up Now!

MENU

Co je SUN?

Náš nový program Start-Up Now!

Začínáte podnikat?
Nebo podnikání právě intenzivně zvažujete?

Jsme Středočeské inovační centrum (SIC) a víme, že rozjet vlastní business není vůbec lehké. Až polovina českých start-upů do pěti let zaniká, i když přináší skvělé nápady. Dlouhodobá spolupráce nás naučila podnikatele obdivovat – jdete s kůží na trh a často i do osobního rizika, abyste proměnili své nápady v úspěch. Pochopili jsme, že k úspěchu potřebujete nejen technické znalosti o vašem produktu či službě, ale i dobrý business plán, odborné znalosti z oblasti legislativy, financí a dalších oborů.

Právě proto jsme v SIC zkoncentrovali know-how do nového programu Start-Up Now!

Zasadili jsme ho do našeho portfolia služeb tak, že vám oproti konkurenci můžeme nabídnout odborné vedení na celé vaší cestě. Pomůžeme vám založit business, podpoříme vývoj a inovaci produktů, jejich zavedení na trh i expanzi na trhy nové.

Pro koho je SUN?

Pro vás, kteří máte skvělý nápad, chcete začít podnikat a chcete vědět, jak na to. Nebo pro vás, kteří jste už založili firmu, ale podnikáte méně než rok. Rozhodčí dobu definuje zápis v obchodním rejstříku.

Můžete být student, který potřebuje vědět, kde začít. Můžete být rodič na mateřské. Můžete být člověk, který se rozhodl pro vlastní dráhu po letech v korporátní firmě… Můžete být kdokoli, kdo má záměr využít konkrétní business příležitost. Nemusíte mít ještě IČO, podmínkou ale je, abyste měli trvalé bydliště ve Středočeském kraji nebo v něm chtěli podnikat.

Zaujal vás SUN ?

Zanedlouho zde naleznete podrobnější informace o našem novém programu.

  • poskytnutí finanční i nefinanční podpory pro rozvoj inovačních nápadů
  • spolupráce se špičkovými experty
  • propojení podnikatelů, vědců a investorů

… a mnoho dalšího.

Sledujte naše stránky!

MANAGER PROGRAMU START-UP NOW

Benedikt Fischer

Business Innovation Manager

+ 420 720 074 817