MENU

SIC se přestěhoval a již plně zabydlel v nových prostorech na Smíchově

Od 1. března sídlí SIC v nových prostorech na adrese Strakonická 3367, Praha 5 – Smíchov. Nové kancelářské prostory nám umožňují opět fungovat dohromady jako tým, a to v adekvátních a reprezentativních prostorech, což je určitě změna k lepšímu!

Naši klienti a partneři ocení, že SIC nově sídlí přímo vedle Smíchovského nádraží, které tvoří významný dopravní uzel a dostanou se k nám tramvají, autobusem, metrem, ale také například vlakem. Pokud byste zvolili cestu automobilem, tak můžete zaparkovat na prostorném parkovišti přímo v komplexu Smíchov Business Park.

Slavnostní tečku za procesem stěhování udělala včerejší kolaudace našich nových prostor. V rámci této neformální akce proběhla inovační mini tour, kde se představili někteří naši partneři a klienti, kterým SIC na jejich cestě pomohl. Konkrétně své produkty představili zástupci firem i výzkumných organizací, např. SCILIF s.r.o., ProSpon spol. s r.o., Biopekárna Zemanka s.r.o., ALBA CR spol. s r.o., Varistar, s.r.o., ELI Beamlines, Centrum HiLASE, Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT, Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT nebo Astronomický ústav Akademie věd České republiky.

Všichni příznivci podnikání a inovací jsou v SICu srdečně vítáni – přijďte k nám kdykoliv na kávu a společně probereme, jak vašim inovačním projektům můžeme pomoci!