MENU

Proměňte své sny ve skutečnost se SIC LAB ŠAVŠ. Startuje další ročník!

A je to tady! Už po třetí pro vás připravujeme jedinečnou možnost, jak proměnit sny ve skutečnost díky Inovační laboratoři v kreativním prostoru InnoCube ŠKODA AUTO a. s. Začínáme v únoru 2019. Máš nápad? Máš odvahu? Nastartuj s námi i tvůj start-up!

 

„BUĎ MÁŠ VÝMLUVY, NEBO VÝSLEDKY!

Pro koho je tu SIC LAB ŠAVŠ?

Sršíš nápady na projekty, ale nevíš, jak a do kterého se pustit? Váháš, jestli tvůj projekt bude úspěšný? Potřebuješ poradit v začátku podnikání?

Nebo chceš jen zjistit, jak se dělá vlastní byznys? Pak ti půjčíme jeden z našich nápadů a naučíme tě, jak se do toho pustit. Co třeba kapslová kolej, Independent Electric Mobility Package, Electro Car Testing nebo autonomní mobilní hotel?

Ať už je ti 20 nebo 50, jsi student, zaměstnanec nebo maminka na mateřské – pro všechny jsou dveře InnoCube otevřené.

 Co je SIC LAB ŠAVŠ?

SIC LAB je poradensko-vzdělávací workshop, díky kterému si můžeš ověřit, že právě tvůj nápad má šanci na úspěch.

Je určen všem začínajícím podnikatelům, vizionářům a inovátorům, kteří buď chtějí rozjet vlastní podnikání, nebo ve své již existující firmě inovovat, ale neví, jak na to.

SIC LAB na ŠKODA AUTO Vysoké škole je organizován ve spolupráci se Středočeským Inovačním Centrem (SIC).

Co ti to přinese?

Zažiješ atmosféru kreativního coworkingového prostoru v nově otevřeném InnoCube. Absolvuješ profesionální vzdělávací program se zkušenými lektory a odborníky na byznys. Pravidelná review s mentory, kteří ti poradí, jak navrhnout a v reálném světě ověřit fungující podnikatelský model. Pro ty nejlepší možnost registrovat projekt u agentury pro podporu podnikání a investic Czechinvest a s tím související možnost  prezentovat projekt před potencionálními investory i na zahraniční půdě. Od mentora získáš pravidelnou zpětnou vazbu, která je jedním z nejdůležitějších prvků SIC LAB, proto probíhá průběžně při týdenních setkáních.

A TO VŠE ZDARMA PO DOBU DESETI TÝDNŮ!

KDY?  Každé úterý od 19. 2. do 23. 4. 2019 v čase od 16:00 do 20:00

KDE? InnoCube ŠAVŠ ve Vzdělávacím centru Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav

REGISTRACE: do 30. ledna 2019, e-přihláška dostupná zde: http://bit.ly/SIC_LAB_SAVS

Registrační poplatek je 500,- Kč. 

Program: bude upřesněno.

KONZULTACE K SIC LAB NA ŠAVŠ: Pro nerozhodné nebo ty, kteří by se rádi o svém projektu před registrací ještě poradili, jsme připravili speciální konzultace u kvestora Ing. Jana Duška. Potřebuješ ještě doladit svůj podnikatelský záměr nebo zvažuješ nějaké námi nabízené téma? Pak právě pro tebe jsou konzultace určeny! Přihlásit se na ně můžeš u Márie Bartekové na e-mailu maria.bartekova@savs.cz.

Kompletní pravidla účasti v SIC LAB najdeš zde.

Zdroj: ŠAVŠ

siclab-a3