MENU

Seriál „Marketing ve vědě“

„Víte, co se říká o vědě, která nemá dobrý marketing? … vůbec nic!“

Rozhodli jsme se to změnit a připravili jsme sérii 3 workshopů na téma „Marketing ve vědě a výzkumu“.

Registrovat se můžete na celý seriál nebo si vybrat požadovaný workshop, dle vašich preferencí. Workshopy budou probíhat v odpoledních hodinách cca 13 – 16:00 hodin v Praze, v prostorách OPERO

26. dubna 2022 – Marketingová strategie

První workshop se zaměřuje na marketingovou strategii. Představíme různé strategie, metodiky pro plánování, přehled práce s obsahem, lead generation kampaně, osvědčená schémata pro konkrétní cíle a mnohem více. Součástí jsou praktické tipy a možnost dalšího vzdělávání.

31. května 2022 – Sociální sítě a emailing

Ve druhém workshopu s podtitulem „Efektivní komunikace – LinkedIn a emailing“ si ukážeme možnosti automatizace a personalizace, práci se šablonou a možnosti vyhodnocování. V LinkedIn se zaměříme na principy a trendy, jak vytvořit kvalitní obsah, jak spravovat profil a pracovat s reklamou a mnohem více.

4. října 2022 – HR a employer branding

Důležitým workshopem bude zajisté i náš třetí workshop „HR a branding“. Dostaneme se tady k otázkám časové náročnosti, nižších platových ohodnocení, k problematice oddělení HR, a jak na propagaci a popularizaci při omezených financích, jak efektivně komunikovat informace a mnohé další.

Na všechny workshopy se můžete již dnes registrovat.