Volné pozice

MENU
PETR VOPLAKAL
Head of Business Support Team

Key Account manager for startup acceleration

Máš dostatek předchozích zkušeností s péčí o zajímavé klienty, řízením komplexních projektů nebo zaváděním smysluplných inovací a změn? Bavilo by Tě stavět nové produkty a služby, směřující k podpoře úspěšného růstu perspektivních firem v regionu?  Dokážeš si představit, že svoji dosavadní zkušenost s fungováním businessu promítneš do spolupráce s majiteli a výkonnými manažery inovativních firem a startupů  ..?

 

Jestliže zní většina Tvých odpovědí „ANO“, tak určitě pokračuj ve čtení dál, protože právě takovou pozici u nás v SICu zrovna obsazujeme:

 

Jsme moderní a dynamická organizace, jejímž posláním je pomáhat středočeským podnikatelům vytvářet nové produkty, služby a hodnoty a zvyšovat tak efektivitu jejich vnitřního fungování. Podporujeme naše podnikatele v jejich ambicích – od startupu, inovace produktu nebo služby až po expanzi firmy na zahraniční trhy a spolupracujeme při tom se špičkovými experty z celé ČR.

Více o pozici
MICHAL SLÁDEK
Head of Marketing and PR Team

Marketingový a Community manager

Do našeho SIC týmu aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni pro nově otevřenou pozici Marketingový a Community manager. Vaší náplní bude rozvíjet spolupráci v marketingové a koordinační rovině napříč institucemi Středočeského kraje a rozvíjet komunitní spolupráci s jednotlivými organizacemi. Zároveň jako Community manager budete mít na starosti organizaci vlastních akcí v inovačním ekosystému kraje.

Více o pozici