MENU

Konference Science 4 Business, propojení výzkumných organizací a firem

Rádi bychom Vás přivítali na prvním ročníku konference Science4Business s podtitulem Aplikovaný výzkum ve Středočeském kraji v moderních prostorách ELI Beamlines v Dolních Břežanech, dne 19. 5. 2022 od 9:30 hodin.

Konferenci organizuje Středočeské inovační centrum a je určená zástupcům výzkumných organizací, inovativních firem, spin-offům, start-upům, investorům a všem zájemcům o inovační prostředí. Čeká Vás mnoho zajímavých řečníků, například Helena Langšádlová, ministryně pro vědu, výzkum a inovace, Martin Dienstbier, spoluzakladatel DIANA Biotechnolgies, Matej Kliman, expert na legislativu výzkumu a vývoje, Pavel Jovanovič, ředitel SIC a mnoho dalších.

Provedeme Vás taky příběhy úspěšných spoluprací firem a výzkumných organizací ve Středočeském kraji. Těšit se můžete i na prohlídky unikátních laserových center ELI Beamlines a HiLASE.

Dnem Vás provede oblíbený moderátor Aleš Vlk a postaráme se o Vás i zdravým cateringem.  Pro bližší informace k programu a registraci navštivte webovou stránku konference.