MENU

Jak rychle a kvalitně postavit MVP (minimum viable product)? Dozvíte se na setkání CzechInvestu

8. 9. 2022, 14:00 - 17:00 CzechInvest, Štěpánská 15, Praha 2

Nápady bývají přeceňované a ve startupovém světě to platí dvojnásob! Vaši cestu k úspěchu začnete teprve v momentě, když nápady začnete zhmotňovat. Hlavní fokus zakladatele proto musí být rychle a kvalitně postavit MVP (minimum viable product) a nechat jej otestovat svými zákazníky.

Jak na to? Jak pracovat se zpětnou vazbou, kterou získáte? Kdo vám s MVP pomůže? To vše se dozvíte na Business Shakeru pořádaném agenturou CzechInvest a mezinárodním talentovým investorem Demium.

Program:

Teoretická část:

Jak přeměnit svou vizi na minimum viable product (MVP?)

Testování MVP – kdy, kdo a jak?

Jak vytěžit ze zpětné vazby maximum?

Kdy a jak do procesu mohou zasahovat investoři a jak z toho vytěžit maximum?

Praktická část:

Součástí workshopu bude také diskuse a představení vašeho MVP. Chcete se podělit o konkrétní zkušenosti s MVP, nebo se na uvádění teprve chystáte a chcete vědět, jak postupovat dále? Připravte si své dotazy.

Kdo workshop povede?

Liliana Unachukwu (dříve Berezkinová) je strategickou konzultantkou a coachem mezinárodního talentového investora Demium. Rozvoj začínajících startupů a podpora zakladatelů na jejich cestě k prvním úspěšným milníkům je nejen její vášní, ale i každodenním posláním. V minulosti vedla nanotechnologický startup Nanopharma a následně založila poradenský butik Pipette & Chart, který pomáhá deeptech a vědeckým startupům od Izraele po USA. Nejčastěji pomáhá projektům s nastavováním strategických cílů, business plánem, přípravou na fundraising a ochranou duševního vlastnictví. Jako tzv. smart generalist spolu se zakladateli identifikuje slepá místa v jejich projektu a podílí se tak na jeho růstu.

Talentový investor Demium byl založen ve španělské Valencii v roce 2013. Demium se zaměřuje na investice do lidského kapitálu – talentů s cílem podporovat ty nejlepší profesionály a pomáhat jim realizovat úspěšné projekty v digitální a technologické oblasti. V červnu 2020 spustilo Demium počáteční fond ve výši 50 milionů EUR, který ročně investuje do více než 75 startupů v jejich pre-seed/seed fázi. Tímto se Demium stalo nejaktivnějším investorem ve Španělsku. Inkubační Program Demium umožnil vznik renomovaných startupů jako Hannun, Voicemod, Swipcar, Citibox, Singularu nebo Landbot. Dnes Demium působí již v pěti zemích: Španělsku, Portugalsku, Ukrajině, Polsku a České republice.

Akce je určena pro startupy, které:

  • se chystají na trh uvést, nebo již uvedli svůj první MVP
  • se chtějí dozvědět praktické informace o testování MVP a zpracování zpětné vazby

CzechInvest si vyhrazuje právo určit seznam účastníků.

Více detailů četně registrace najdete na https://www.czechinvest.org/cz/Homepage/Akce/BUSINESS-SHAKER-22-Od-napadu-k-MVP.