#VZDĚLÁVACÍ WORKSHOP

MENU

Budování značky pro vaší cílovou skupinu

29. 2. 2024, 13:30 - 16:30 SIC, Praha 5, Strakonická 3367

#VZDĚLÁVACÍ WORKSHOP

Potřebujete jasně definovat svoji cílovou skupinu? Chcete na ni přesně zacílit svoji marketingovou kampaň? Chcete si zadání kampaně předem otestovat? Pak je pro vás workshop s marketingovým expertem Radkem Škorničkou ideální příležitost. Získáte jeho nejlepší zkušenosti s budováním značky, poradí vám, jak se vyhnete častým chybám a dá vám feedback na míru. Srdečně zveme všechny, kteří chtějí svoje zákazníky efektivně oslovit.  

  • Nástroje, jak rozdělit široký trh na menší skupiny s podobnými potřebami  
  • Schopnost přesně popsat svoji cílovou skupinu (vyzkoušíte si to) 
  • Jasné zadání (brief) pro vaše nadcházející marketingové kampaně (získáte na něj odborný feedback)  
  • Rady k budování vaší značky. Odpovědi na otázky, které ve firmě právě řešíte.  

Pro všechny podnikatele, marketéry, manažery, pracovníky HR i další zaměstnance firem, kteří chtějí efektivně oslovit svoji cílovou skupinu.  

Rádi pomáháme podnikatelům růst, proto vám tuto akci nabízíme BEZPLATNĚ! 

Upozorňujeme, že vaše registrace je závazná. Důkladně prosím svoji účast zvažte a v případě změn nás prosím informujte. Vaše registrace bude potvrzena e-mailem. Z každé firmy přivítáme jednoho zástupce.


RADEK ŠKORNIČKA  

Marketingový konzultant, který se více než 20 let věnuje budování značek, jejich rebrandingu a přípravě úspěšných marketingových strategií. Specializuje se na retail. Jeho srdeční záležitostí je pomáhat značkám s pozitivním dopadem na společnost. Rád pracuje s malými a středními firmami, kterým předává i své zkušenosti z velkých korporací. Přečtěte si jeho příběh.