MENU

Aktuální trendy v online marketingu

14. 11. 2023, 13:30 - 16:30 Středočeské inovační centrum, Strakonická 3367, 150 00 Praha 5

Srdečně vás zveme na bezplatné setkání plné inspirace a odborných znalostí o aktuálních trendech v oblasti marketingu a distribuce. Na tomto workshopu se dozvíte, jak efektivně využívat online marketing a jak správně volit distribuční kanály pro růst a úspěch vaší firmy:

  • jaké jsou aktuální možnosti online marketingu pro vaši firmu
  • jak zajistit, aby vám online marketing přinášel zisk
  • jaké jsou nejčastější důvody, proč firmám online marketing přestává fungovat

Na vaše dotazy budou připraveni naši experti:

Radek Škornička je marketingový konzultant, který se více než 20 let věnuje budování značek, jejich rebrandingu a přípravě úspěšných marketingových strategií. Specializuje se na retail. Jeho srdeční záležitostí je pomáhat značkám s pozitivním dopadem na společnost.

Jan Zeman je intuitivní podnikatel, vizionář a majitel firmy Biopekárna Zemanka. Tuto úspěšnou společnost vybudoval od nuly a založil ji na hodnotách udržitelnosti a podpoře ekologického zemědělství. Velký propagátor cirkulární ekonomiky, který kombinuje tradiční postupy a inovace.

Pokud hledáte způsoby, jak rozšířit firmu, získat nové zákazníky a zvýšit svůj zisk, registrujte se zdarma. Místa jsou omezena.

Co vám pomůžeme vyřešit:

  • PNO strategii (podíl nákladů na obratu) ‒ co dělat, když přestává fungovat
  • Zvýšení konverze u e-shopu
  • Řízení akvizice při online marketingu

V části Distribuční kanály získáte praktické zkušenosti z budování distribuce Organic Bakery Zemanka (od řetězců, přes biopekárny, až po vlastní e-shop).

Tento workshop je skvělou příležitostí pro podnikatele, marketéry a manažery, kteří chtějí posunout svou firmu na další úroveň. Těšíme se na vaši účast a na sdílení znalostí s vámi!