MENU

Dnes o půlnoci spustíme INO:EX 2023! Získejte finanční podporu pro Vaše podnikání!

Podnikáte ve Středočeském kraji? Chcete inovovat vaše produkty či služby nebo expandovat na nové trhy? Pak nám můžete od dnešní půlnoci zaslat žádost o finanční podporu v rámci programu INO:EX 2023. Žádosti přijímáme do 19.2.2023 (včetně) nebo do vyčerpání alokace.

Program je učen malým a středním firmám do 250 zaměstnanců s výší obratu do miliardy korun. Podmínkou je, aby vaše firma sídlila ve Středočeském kraji nebo v něm měla provozovnu a abyste měli vlastní výrobek nebo službu.

INO:EX 2023 vám pomůže vyřešit vývoj nového produktu, inovace stávajících produktů a produktových řad, vývoj nových materiálů, design produktů nebo třeba vývoj vlastních aplikací. Část INO je určena pro inovaci produktů nebo služeb. Část EX pro realizaci projektů, které vás posunou na atraktivnější trhy. Všechny informace najdete na našem webu ZDE. O půlnoci tam najdete i registrační formuláře.

Vyhlášená výzva je kolová –⁠⁠⁠ to znamená, že nerozhoduje rychlost, ale kvalita projektu. Žádosti jsou hodnoceny po uzavření výzvy a podpořeny jsou v pořadí podle počtu bodů dosažených v kvalitativním hodnocení. Celková alokace výzvy činí 9 500 000 Kč (dohromady pro celý program INO:EX).

Na Vaše žádosti se těšíme!

Success stories klientů z předchozích ročníků INO:EX si můžete přečíst zde.