MENU

Digitalizace ve firmách přinesla mnoho praktických rad

Včera jsme zahájili sérii bloků na téma Digitalizace a jak s ní ve firmách začít. Jednalo se o akci na podporu našeho produktu Digitalizace. Trochu netradičně se slova se ujmuli 2 lídři v této oblasti. Jakub Beneš, koordinátor DIH v B4I se svými praktickým znalostmi z průmyslové výroby a Petr Voplakal za digitální transformaci v MSP během setkání zodpovídali otázky týkající se kompetence lidských zdrojů na samotnou implementaci, řízení procesů a komu konkrétně svěřit digitalizační proces ve firmě.

Jakub Beneš, expert s více než dvacetiletými zkušenostmi 


Že je třeba zapojit tým lidí a rozdělit adekvátně úlohy mezi relevantní zaměstnance je jasné, k tomu přidat velkou dávku motivace s ukázkou efektivity v reportingu, která představuje významnou časovou a finanční úsporu, to vše napomáhá k akceptaci celého digitalizačního pokroku. 
Správně nastavená strategie s důrazem na analýzu slabých míst, na co se zaměřit a monetizace jsou další klíčové body. Rovněž návaznost řešení na výrobní procesy firmy, jejich řízení a plánování otevírají další témata, kterým bychom se rádi věnovali.

A co by navrhli sami účastníci na příště vidíte níž? Takže Digitalizace vol. 2 bude! 

  • slepé uličky v digitalizaci
  • kritéria úspěchu v digitalizaci
  • ROI – návratnost investic v digitalizaci
  • nutné dovednosti, lidské zdroje, politika, nákup

Děkujeme Petrovi i Jirkovi za zapojení jejich KAMovacích taktik a nabídky SIC služeb účastníkům. Pro případné doplnění jejich pohledu na akci se na nás můžete obrátit.