MENU

Chceš podnikat? Pusť se do nového programu Start-Up Now!

Právě jsme pro vás spustili web zbrusu nového programu Start-Up Now! (SUN)

Víme, že rozjet vlastní business není vůbec lehké! Až polovina českých start-upů do pěti let zaniká, i když přináší skvělé nápady. Právě proto jsme v SIC zkoncentrovali know-how do programu SUN, abychom vás podpořili na celé vaší cestě!

Pomůžeme vám založit business, podpoříme vývoj a inovaci produktů, jejich zavedení na trh i expanzi na trhy nové. Krok za krokem.

Pro koho je SUN?

Pro vás, kteří máte skvělý nápad, chcete začít podnikat a chcete vědět, jak na to. Nebo pro vás, kteří jste už založili firmu, ale podnikáte méně než rok.

Rozhodčí dobu definuje zápis v obchodním rejstříku.

Můžete být student, který potřebuje vědět, kde začít. Můžete být rodič na mateřské. Můžete být člověk, který se rozhodl pro vlastní dráhu po letech v korporátní firmě… Můžete být kdokoli, kdo má záměr využít konkrétní business příležitost. Nemusíte mít ještě IČO, podmínkou ale je, abyste měli trvalé bydliště ve Středočeském kraji nebo v něm chtěli podnikat.

Účast v programu Start-Up Now! je bezplatná. Vše je financováno z veřejných zdrojů na podporu podnikání ve Středočeském kraji.

Co vám účast v programu přinese?

Na začátku vašeho podnikání vám přinese významnou expertní podporu pro úspěšný rozjezd firmy. V návazných fázích vám poskytneme dlouhodobou komplexní podporu – můžete se zapojit do našich programů na podporu inovací, růstu či expanze na nové trhy.

Takto vás můžeme podpořit krok za krokem…