MENU

10. ROČNÍK SOUTĚŽE ROZJEZDY PRÁVĚ STARTUJE

Jubilejní 10. ročník soutěže T-mobile Rozjezdy právě startuje! My v SIC fandíme začínajícím podnikatelům, a proto jsme i letos regionálním partnerem projektu. Pokud v hlavě nosíte nápad na podnikání, nebo už na vlastní triko podnikáte, přihlaste svůj podnikatelský projekt do T-mobile Rozjezdů a vyhrajte ceny v celkové výši přes 3,25 milionu korun. V letošním ročníku bude nově udělována i cena za nejlepší technologické řešení a odpovědné podnikání

Pro koho je soutěž přesně určena? Pro všechny, kteří:

  • mají v hlavě nápad a plán, jak na něm postavit podnikání
  • podnikají s přihlašovaným předmětem podnikání méně než rok nebo své podnikání rozjedou do šesti měsíců od vyhodnocení soutěže. Nevadí tedy, jestli jste v minulosti s jiným produktem nebo službou již podnikali a že máte IČO déle než rok.

A jaké výhry čekají na vítěze?

  • Až 42 výherců si rozdělí odměny v hodnotě přes 3,25 milionu korun
  • Celostátní vítěz může vyhrát ceny za více než 1,1 milionu korun
  • Kromě finanční injekce pro vaše podnikání výhra zahrnuje i konzultace zdarma od odborníků na reklamu, on-line marketing, komunikaci, daně, účetnictví, ale i rady právníků a investorů.

Přihlásit své projekty můžete do 24. února. Více o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.