SIC LAB

MENU
 data-srcset

SIC LAB

Nechybí vám inspirace, motivace nebo přesvědčení? Máte originální nápad, který by mohl v praxi uspět? Nebo byste rádi rozvíjeli své aktuální podnikání? Pak právě vám je určen SIC LAB – poradensko-vzdělávací workshop, díky kterému si můžete ověřit, že právě váš nápad má šanci na úspěch. SIC LAB je otevřen všem začínajícím podnikatelům, vizionářům a inovátorům, kteří chtějí rozjet vlastní podnikání, nebo dát své firmě novou, úspěšnější podobu.

SIC LAB na ŠKODA AUTO Vysoká škola

Dne 17. ledna 2017 podepsala hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová a rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy (ŠAVŠ) Pavel Mertlík smlouvu o spolupráci. Cílem strategického partnerství je pomáhat studentům vysokých škol a začínajícím podnikatelům zvýšit jejich šance na úspěch a rozvíjet tak oblast nových firem, tzv. start-upů na území Středočeského kraje.

 data-srcset

Podívejte se na video z posledního ročníku SIC LAB ŠAVŠ, kterého se zúčastnilo pět týmů. Účastníci měli možnost si během 10 týdnů ověřit, zda má právě jejich nápad šanci na úspěch

Strategická intervence SIC LAB byla připravována v souladu s aktivitami projektu Smart Akcelerátor ve Středočeském kraji.

KONTAKTY

Partneři projektu

 data-srcset