Projekty

Digitalizace

MENU

Program Digitální transformace firmy

Chcete ve vaší firmě využít výhod digitalizace, robotizace a automatizace? A nevíte jak na to? Pak právě pro vás jsou tu naše služby v oblasti digitální transformace firmy. Zejména pokud řešíte:

  • Neefektivitu ve výrobě
  • Nedostatek výrobního personálu a techniků
  • Chybějící procesní řízení – rozhodujete se na základě pocitů, dojmů a „protože se to tak dělalo vždy“
  • Optimalizaci technologií a postupů v řetězci od vývoje, konstrukci až po výrobu a expedici
  • Nedostatečnou práci s daty o výrobním procesu
  • Jak snížit zdrojovou náročnost výroby
  • Jak zvýšit přidanou hodnotu a zlepšit vlastnosti a funkce produktů
  • Jaký je stav digitalizace ve vaší firmě, kam se můžete posunout a co vám to přinese

Firmám, které zavedly prvky digitalizace a pokročilých výrobních technologií to pomáhá usnadňovat podnikání nebo poskytovat kvalitnější služby zákazníkům.

Pokud se chcete vydat také touto cestou, pak máme pro vás některou z našich služeb.

Audit digitální připravenosti

Sběr dat a analýza situace ve firmě je klíčovým vstupním nástrojem pro zavádění automatizace a digitalizaci výroby. Díky tomu lze rozhodovat jak a kde začít. Náš tým pomůže se sběrem dat, jejich analýzou a interpretací. To vám ukáže, kde se vyplatí do digitalizace investovat a může to přinést rychlé výsledky. Audit ve firmě nezabere více než 2 dny a je vstupem do další spolupráce s námi.

Konzultační podpora – digitální transformace firmy

S pomocí některého z našich zkušených expertů vám pomůžeme s přípravou konkrétního digitalizačního projektu ve firmě. Společně s expertem naplánujete potřebné změny, pomůže vám vybrat konkrétní řešení a ohlídá jeho zavedení do výroby a nastavení správné funkčnosti.

Technologická optimalizace

Zhodnotíme technologické procesy, prvky a postupy ve vaší firmě. Navrhneme možné vylepšení či nasazení nových pokročilých výrobních technologií a tím zefektivníme konkrétní oblast ve firmě. Pokud nevíte, jak by mohly nové technologické trendy pomoci přímo ve firmě, je tato služba pro vás ideální.

Více o digitalizaci a službách v platformě Brain4Industry