MENU

Jsme certifikováni značkou kvality prestižní sítě EBN!

Během výročního kongresu European Business & Innovation Centre Network (EBN) jsme završili téměř půlroční audit a stali se certifikovanými členy této prestižní sítě inovačních partnerů. Tímto jsme vstoupili do celoevropské komunity lídrů, kteří podporují firmy a startupy pomocí služeb vysoké kvality, a tím přispívají k ekonomickému rozvoji evropských regionů.  

inovace, podnikání, kvalita, SIC, EBN 
Zahájení výročního kongresu EBN v Nantes 12. 6. 2024 (foto: SIC)

European Business & Innovation Centre Network tvoří více než 160 partnerů, kteří v 35 zemích podporují desítky tisíc malých a středních firem a startupů. Misí partnerů je zajistit růst a prosperitu svých klientů, ale také ekonomický rozvoj a blahobyt ve svých regionech a ve finále i konkurenceschopnost Evropy ve světě. SIC úspěšně prošlo certifikací během pětiměsíčního hodnocení, kdy odborníkům z EBN prokázalo jak kvalitu svých služeb, tak svoji klíčovou roli v inovačním ekosystému Středočeského kraje.  

Díky certifikaci nyní SIC patří v rámci EBN do silné celoevropské komunity EU|BIC, ve které aktivně spolupracuje více než 100 špičkových organizací a stovky byznys expertů. „Je to skvělá příležitost pro všechny naše klienty z řad startupů i zavedených firem, ale i výzkumných institucí s potenciálem komercializace,” říká ředitel SIC Pavel Jovanovič. Spolupráci s evropskými lídry v oblasti podnikání a inovací SIC využije pro ještě účinnější a kvalitnější služby ve Středočeském kraji a ČR. „Už teď díky novým kontaktům zdokonalujeme matchmaking startupů a korporací, abychom nalezli inovativní řešení výzev, kterým jako společnost budeme čelit. Už teď se aktivně zapojujeme a předáváme partnerům naše zkušenosti v oblasti technologického transferu a ochrany IP. A to je jen začátek,” dodává Pavel Jovanovič.  

inovace, podnikání, kvalita, SIC, EBN 
Generální ředitelka EBN Laura Lecci prezentuje aktuální výsledky EU|BIC na výročním kongresu (foto: SIC)

Mezi nově certifikovanými členy, které oznámila generální ředitelka EBN Laura Lecci během slavnostního ceremoniálu ve francouzském Nantes, jsou i naši Ynovate partneři Lipo.ink a Inovační centrum Olomouckého kraje!

inovace, podnikání, kvalita, SIC, EBN 
Ředitel SIC Pavel Jovanovič při oficiálním vyhlášení certifikace (foto: SIC) 

Přečtěte si oficiální tiskovou zprávu EBN