MENU

DIANA Biotechnologies se stala vítězem krajského kola soutěže EY Podnikatel roku 2021

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila vítěze 17. ročníku soutěže EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Za Prahu se jím stal zakladatel společnosti Rohlik Group Tomáš Čupr, ve středočeském klání uspěli vědci Václav Navrátil a Martin Dienstbier, kteří v roce 2018 stáli u vzniku společnosti DIANA Biotechnologies, jež sklízí úspěchy na poli medicínské diagnostiky i vývoje nových léčiv.

Vítězné společnosti DIANA Biotechnologies s.r.o. nominované Středočeským inovačním centrem tímto srdečně gratulujeme. Mezi další dlouhodobě úspěšné firmy ze Středočeského kraje, které se o titul v soutěži EY Podnikatel roku ucházeli, patřila i strojírenská společnost Beneš a Lát.

Ve Středočeském kraji podpořilo EY Podnikatele roku SIC, jehož ředitel, pan Pavel Jovanovič, uvádí: „Podnikání vnímáme jako možnost, jak využít nové výzvy a příležitosti okolo nás. Proto firmy a podnikatele SIC podporuje. Naše služby a programy pomáhají středočeským firmám získávat nové zákazníky a držet náskok před konkurencí. Podnikatele podporujeme v jejich ambicích – od startupu, inovace produktu nebo služby až po expanzi firmy na zahraniční trhy. Ocenění jako EY Podnikatel roku 2021 může firmám významně pomoci zviditelnit se a ukázat příklady podnikatelských úspěchů, které mohou inspirovat další z nás.”

Za Prahu se potom vítězem regionálního kola stává společnost Rohlík.cz reprezentovaná jejím zakladatelem Tomášem Čuprem.

Oficiální tisková zpráva ZDE

Zdroj: podnikatelroku.cz